SUPER LIGA

I GRUPA II GRUPA
MONAKO EURO TIM VALJEVO
ILIJA KOP SAVA KOP
ASTERIX KAFE ZIPA DELUX

III GRUPA IV GRUPA
AUTO PLAC DM VALJEVO GIGATRON
FIMA SISTEM MIONICA ART PETROL
RB 014 GEOVANY JEANS

 

MONAKO ILIJA KOP 2 3
ILIJA KOP ASTERIX 2 2
MONAKO ASTERIX 4 2
EURO TIM VALJEVO SAVA KOP 0 0
SAVA KOP KAFE ZIPA DELUX 2 1
EURO TIM VALJEVO KAFE ZIPA DELUX 3 3
AUTO PLAC DM VALJEVO FIMA SISTEM MIONICA 1 1
FIMA SISTEM MIONICA RB 014 0 2
AUTO PLAC DM VALJEVO RB 014 3 0
GIGATRON ART PETROL 3 2
ART PETROL GEOVANY JEANS 5 1
GIGATRON GEOVANY JEANS 2 1

 

EURO TIM VALJEVO FIMA SISTEM MIONICA 3 2
MONAKO GEOVANY JEANS 4 0
ART PETROL ASTERIX 3 0
RB 014 KAFE ZIPA DELUX      pen: 4:3 1 1

 

 

ILIJA KOP EURO TIM VALJEVO           pen 3:1 0 0
SAVA KOP MONAKO 1 0
AUTO PLAC DM VALJEVO ART PETROL  pen 5:4 0 0
GIGATRON RB 014 1 3

 

SAVA KOP AUTO PLAC DM VALJEVO 0 3
EURO TIM VALJEVO RB 014   pen 2:3 0 0

 

III MESTO SAVA KOP EURO TIM VALJEVO  pen 5:4 2 2
FINALE AUTO PLAC DM VALJEVO RB 014   pen 1:2 0 0

 

GRADSKA LIGA

I GRUPA II GRUPA III GRUPA
CAFFE SEĆANJA KPZ VALJEVO ŠTAMPARIJA ODRI PRINT
Z.A. FRUIT ISKRA AMIGOSI MLADOST PODGORAC METAL
ILIJA KOP BARSELONA MIONICA AUTO PLAC DM VALJEVO

IV GRUPA V GRUPA VI GRUPA
PEKARA MIRONA SERVIS GOGIC TOP HILL
TURBO SERVIS RASULIĆ FRATELO 8 BIBLIOTEKA KOLEKTIV
P&N ELEKTRO BOLNICA TAVERNA KAFE PICERIJA

VII GRUPA VIII GRUPA IX GRUPA
VOJVODE NIGERIJA INTENACIONAL ŠPED LORD INDIREKT
FIMA SISTEM GRADITELJ MIONICA DUX PETROL
AUTO KOP LJIG KAMENOLOM VRHOVINE PRŽIONICA KAFE JEROSIMOVIĆ PECKA TRIJUMF

X GRUPA XI GRUPA XII GRUPA
DULE LUŠIN VA PAK VEGA
TEŠNJARCI CITY TAXI KAFE VAGON
KOMETA VALJEVO GRADSKI 014 TAXI  
 
CAFFE SEĆANJA Z.A. FRUIT ISKRA 2 3
Z.A. FRUIT ISKRA ILIJA KOP 2 5
CAFFE SEĆANJA ILIJA KOP 1 2
KPZ VALJEVO AMIGOSI 4 1
AMIGOSI BARSELONA MIONICA 0 1
KPZ VALJEVO BARSELONA MIONICA 2 0
ŠTAMPARIJA ODRI PRINT MLADOST PODGORAC METAL 6 1
MLADOST PODGORAC METAL AUTO PLAC DM VALJEVO 1 3
ŠTAMPARIJA ODRI PRINT AUTO PLAC DM VALJEVO 3 1
PEKARA MIRONA TURBO SERVIS RASULIĆ FRATELO 8 2 1
TURBO SERVIS RASULIĆ FRATELO 8 P&N ELEKTRO 1 0
PEKARA MIRONA P&N ELEKTRO 0 0
SERVIS GOGIC BIBLIOTEKA 3 6
BIBLIOTEKA BOLNICA 2 0
SERVIS GOGIC BOLNICA 1 1
TOP HILL KOLEKTIV 1 1
KOLEKTIV TAVERNA KAFE PICERIJA 1 2
TOP HILL TAVERNA KAFE PICERIJA 2 3
VOJVODE NIGERIJA FIMA SISTEM 2 0
FIMA SISTEM AUTO KOP LJIG KAMENOLOM VRHOVINE 0 0
VOJVODE NIGERIJA AUTO KOP LJIG KAMENOLOM VRHOVINE 0 0
INTENACIONAL ŠPED GRADITELJ MIONICA 0 2
GRADITELJ MIONICA PRŽIONICA KAFE JEROSIMOVIĆ PECKA 0 8
INTENACIONAL ŠPED PRŽIONICA KAFE JEROSIMOVIĆ PECKA 1 3
LORD INDIREKT DUX PETROL 2 1
DUX PETROL TRIJUMF 3 2
LORD INDIREKT TRIJUMF 4 0
DULE LUŠIN TEŠNJARCI 2 3
TEŠNJARCI KOMETA VALJEVO 2 0
DULE LUŠIN KOMETA VALJEVO 4 0
GRADSKI 014 TAXI VA PAK 0 0
VA PAK CITY TAXI 5 0
GRADSKI 014 TAXI CITY TAXI 2 2
VEGA KAFE VAGON 1 2

 

ILIJA KOP VEGA 4 0
KPZ VALJEVO GRADSKI 014 TAXI              pen 5:6 2 2
ŠTAMPARIJA ODRI PRINT DULE LUŠIN 0 1
PEKARA MIRONA DUX PETROL 2 4
BIBLIOTEKA GRADITELJ MIONICA 4 0
TAVERNA KAFE PICERIJA AUTO KOP LJIG KAMENOLOM VRHOVINE 2 1
VOJVODE NIGERIJA KOLEKTIV 3 1
PRŽIONICA KAFE JEROSIMOVIĆ PECKA BOLNICA 2 0
LORD INDIREKT TURBO SERVIS RASULIĆ FRATELO 8 2 1
TEŠNJARCI AUTO PLAC DM VALJEVO 2 4
VA PAK BARSELONA MIONICA 2 0
KAFE VAGON Z.A. FRUIT ISKRA 2 1

 

GRADSKI 014 TAXI DULE LUŠIN 0 4
DULE LUŠIN ILIJA KOP 0 3
GRADSKI 014 TAXI ILIJA KOP 1 5
DUX PETROL BIBLIOTEKA 3 4
BIBLIOTEKA TAVERNA KAFE PICERIJA 2 3
DUX PETROL TAVERNA KAFE PICERIJA 2 1
VOJVODE NIGERIJA PRŽIONICA KAFE JEROSIMOVIĆ PECKA 2 1
PRŽIONICA KAFE JEROSIMOVIĆ PECKA LORD INDIREKT 4 2
VOJVODE NIGERIJA LORD INDIREKT 1 2
AUTO PLAC DM VALJEVO VA PAK 0 0
VA PAK KAFE VAGON 1 4
AUTO PLAC DM VALJEVO KAFE VAGON 0 4

 

ILIJA KOP BIBLIOTEKA 2 0
VOJVODE NIGERIJA KAFE VAGON 1 4

 

III MESTO BIBLIOTEKA VOJVODE NIGERIJA  pen 5:6 2 2
FINALE ILIJA KOP KAFE VAGON 0 3

 

OMLADINCI

I GRUPA II GRUPA
GAZELA EUROSHOP PLUS
VEGA CVEĆARA ORHIDEJA
HEMO-METAL SLICE
AUTO SERVIS KAFE OGINO PEKARA NANA

III GRUPA IV GRUPA
POSLASTIČARNICA RIM K2 OSAKA SITI
OSEČINA FRANCULO
MEDI VA MONTEVIDEO FK VOJVODE ANDRIĆ PREVOZ
MIČELINI BSK
 
GAZELA AUTO SERVIS KAFE OGINO 0 4
VEGA HEMO-METAL 1 2
AUTO SERVIS KAFE OGINO HEMO-METAL 5 0
GAZELA VEGA 1 4
VEGA AUTO SERVIS KAFE OGINO 0 3
HEMO-METAL GAZELA 3 1
EUROSHOP PLUS PEKARA NANA 5 0
CVEĆARA ORHIDEJA SLICE 4 1
PEKARA NANA SLICE 1 3
EUROSHOP PLUS CVEĆARA ORHIDEJA 4 2
CVEĆARA ORHIDEJA PEKARA NANA 3 4
SLICE EUROSHOP PLUS 1 3
POSLASTIČARNICA RIM K2 MIČELINI 2 4
OSEČINA MEDI VA MONTEVIDEO 2 0
OSAKA SITI BSK 0 3
FRANCULO FK VOJVODE ANDRIĆ PREVOZ 1 1
MIČELINI MEDI VA MONTEVIDEO 0 0
POSLASTIČARNICA RIM K2 OSEČINA 2 2
BSK FK VOJVODE ANDRIĆ PREVOZ 1 5
OSAKA SITI FRANCULO 4 4
OSEČINA MIČELINI 0 1
MEDI VA MONTEVIDEO POSLASTIČARNICA RIM K2 2 0
FRANCULO BSK 2 1
FK VOJVODE ANDRIĆ PREVOZ OSAKA SITI 3 1

 

 

AUTO SERVIS KAFE OGINO FRANCULO 3 1
EUROSHOP PLUS OSEČINA 2 0
MIČELINI CVEĆARA ORHIDEJA   pen 1:3 3 3
FK VOJVODE ANDRIĆ PREVOZ HEMO-METAL 0 1

 

AUTO SERVIS KAFE OGINO EUROSHOP PLUS  pen 5:4 2 2
CVEĆARA ORHIDEJA HEMO-METAL 1 3

 

III MESTO EUROSHOP PLUS CVEĆARA ORHIDEJA 3 5
FINALE AUTO SERVIS KAFE OGINO HEMO-METAL 4 2

 

 

 

KADETSKA
LIGA

 
I GRUPA II GRUPA
RADIO KULA CANE COMPANY
METALNA CAFFE TUNEL
KRUŠIK RESTORAN JEFIMIJA

 

III GRUPA IV GRUPA
BIRBI KAFE RIO
PODGORINA FRUCHT OSEČINA ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA
CAFFE GARDEN BROS JEANS

 

RADIO KULA METALNA 3 1
METALNA KRUŠIK 2 1
RADIO KULA KRUŠIK 3 2
CANE COMPANY CAFFE TUNEL 9 1
CAFFE TUNEL RESTORAN JEFIMIJA 1 3
CANE COMPANY RESTORAN JEFIMIJA 6 1
BIRBI PODGORINA FRUCHT OSEČINA 5 1
PODGORINA FRUCHT OSEČINA CAFFE GARDEN 1 1
BIRBI CAFFE GARDEN 0 1
KAFE RIO ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA 7 0
ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA BROS JEANS 3 2
KAFE RIO BROS JEANS 8 2

 

RADIO KULA ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA 4 0
CANE COMPANY BIRBI     pen: 3:2 0 0
CAFFE GARDEN RESTORAN JEFIMIJA 1 0
KAFE RIO METALNA 6 0

 

RADIO KULA CANE COMPANY 0 8
CAFFE GARDEN KAFE RIO 1 2

 

III MESTO RADIO KULA CAFFE GARDEN 1 0
FINALE CANE COMPANY KAFE RIO 2 3

 

PIONIRI

I GRUPA II GRUPA
ŠAMPION 1 YOUNG BOYS
AUTO PLAC DM VALJEVO MZ SEDLARI
FOTO GAMA UB SIMBETOVA LUDA DRUŽINA RADNIČKI

III GRUPA IV GRUPA
ŠKOLA FUDBALA FLEŠ OFK OSEČINA
SENJAK 2 ORTODOKSI DIVCI
CHERRY SPORT BUDUĆNOST KRUŠIK FISKAL
SENJAK PODGORAC METAL KRUŠIK 2  2001

 

ŠAMPION 1 AUTO PLAC DM VALJEVO 1 3
AUTO PLAC DM VALJEVO FOTO GAMA UB 2 0
ŠAMPION 1 FOTO GAMA UB 2 0
YOUNG BOYS MZ SEDLARI 1 0
MZ SEDLARI SIMBETOVA LUDA DRUŽINA RADNIČKI 0 1
YOUNG BOYS SIMBETOVA LUDA DRUŽINA RADNIČKI 1 0
ŠKOLA FUDBALA FLEŠ SENJAK PODGORAC METAL 0 4
SENJAK 2 CHERRY SPORT BUDUĆNOST KRUŠIK 0 4
OFK OSEČINA KRUŠIK 2  2001 2 0
ORTODOKSI DIVCI FISKAL 0 0
SENJAK PODGORAC METAL CHERRY SPORT BUDUĆNOST KRUŠIK 0 1
ŠKOLA FUDBALA FLEŠ SENJAK 2 1 0
KRUŠIK 2  2001 FISKAL 0 1
OFK OSEČINA ORTODOKSI DIVCI 1 0
SENJAK 2 SENJAK PODGORAC METAL 0 6
CHERRY SPORT BUDUĆNOST KRUŠIK ŠKOLA FUDBALA FLEŠ 2 0
ORTODOKSI DIVCI KRUŠIK 2  2001 4 0
FISKAL OFK OSEČINA 1 0

 

AUTO PLAC DM VALJEVO OFK OSEČINA 2 0
YOUNG BOYS SENJAK PODGORAC METAL 0 4
CHERRY SPORT BUDUĆNOST KRUŠIK SIMBETOVA LUDA DRUŽINA RADNIČKI 0 1
FISKAL ŠAMPION 1 0 2

 

AUTO PLAC DM VALJEVO SENJAK PODGORAC METAL   pen 3:2 0 0
SIMBETOVA LUDA DRUŽINA RADNIČKI ŠAMPION 1 0 2

 

III MESTO SENJAK PODGORAC METAL SIMBETOVA LUDA DRUŽINA RADNIČKI 1 0
FINALE AUTO PLAC DM VALJEVO ŠAMPION 1 3 1

 

PETLIĆI 2002

I GRUPA II GRUPA
STR AKI 008 KRUŠIK 1 2002
OFK OSEČINA 2 KRUŠIK BUDUĆNOST BORA
DEČACI SA PEĆINE RADNIČKI EUROPROM
  RADNIČKI 2
 
STR AKI 008 OFK OSEČINA 2 1 2
OFK OSEČINA 2 DEČACI SA PEĆINE 4 1
KRUŠIK 1 2002 RADNIČKI 2 2 1
KRUŠIK BUDUĆNOST BORA RADNIČKI EUROPROM 0 2
RADNIČKI 2 RADNIČKI EUROPROM 1 4
KRUŠIK 1 2002 KRUŠIK BUDUĆNOST BORA 2 0
KRUŠIK BUDUĆNOST BORA RADNIČKI 2 2 0
RADNIČKI EUROPROM KRUŠIK 1 2002 1 0

 

OFK OSEČINA 2 KRUŠIK 1 2002     0 1
RADNIČKI EUROPROM STR AKI 008       pen 4:3 0 0

 

III MESTO OFK OSEČINA 2 STR AKI 008   pen 1:2 1 1
FINALE KRUŠIK 1 2002 RADNIČKI EUROPROM   pen 1:3 1 1

 

PETLIĆI 2003

I GRUPA II GRUPA
SENJAK 1 BOTAK TEHNOPLAM 014 BUDUĆNOST KRUŠIK
SENJAK DEČACI SA PEĆINE 2
LORD NM RADNIČKI JOVANOVIĆ VOĆE OSEČINA
OFK OSEČINA 3 BUDUĆNOST KRUŠIK 2


SENJAK 1 BOTAK OFK OSEČINA 3 0 5
SENJAK LORD NM 0 0
OFK OSEČINA 3 LORD NM 0 6
SENJAK 1 BOTAK SENJAK 0 1
SENJAK OFK OSEČINA 3 2 0
LORD NM SENJAK 1 BOTAK 3 1
TEHNOPLAM 014 BUDUĆNOST KRUŠIK BUDUĆNOST KRUŠIK 2 2 1
DEČACI SA PEĆINE 2 RADNIČKI JOVANOVIĆ VOĆE OSEČINA 0 3
BUDUĆNOST KRUŠIK 2 RADNIČKI JOVANOVIĆ VOĆE OSEČINA 1 0
TEHNOPLAM 014 BUDUĆNOST KRUŠIK DEČACI SA PEĆINE 2 4 0
DEČACI SA PEĆINE 2 BUDUĆNOST KRUŠIK 2 0 1
RADNIČKI JOVANOVIĆ VOĆE OSEČINA TEHNOPLAM 014 BUDUĆNOST KRUŠIK 0 1

 

LORD NM BUDUĆNOST KRUŠIK 2 1 0
TEHNOPLAM 014 BUDUĆNOST KRUŠIK SENJAK 2 1

 

III MESTO BUDUĆNOST KRUŠIK 2 SENJAK 1 2
FINALE LORD NM TEHNOPLAM 014 BUDUĆNOST KRUŠIK  pen 4:3 0 0

 

POLETARCI 2004

 
I GRUPA II GRUPA
FOTO MILANOVIĆ SENJAK 1 MAG ALATI PLAMEN
RADNIČKI ELKOTIM ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA
RADNIČKI 2 RADNIČKI GATE COMP
KRUŠIK 2004 DEČACI SA PEĆINE 2
SENJAK 2 DEČACI SA PEĆINE 1

 

RADNIČKI ELKOTIM SENJAK 2 0 0
RADNIČKI 2 KRUŠIK 2004 1 0
ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA DEČACI SA PEĆINE 1 0 5
RADNIČKI GATE COMP DEČACI SA PEĆINE 2 2 0
SENJAK 2 RADNIČKI 2 0 1
FOTO MILANOVIĆ RADNIČKI ELKOTIM 0 4
DEČACI SA PEĆINE 1 RADNIČKI GATE COMP 0 0
SENJAK 1 MAG ALATI PLAMEN ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA 6 0
RADNIČKI 2 FOTO MILANOVIĆ 0 0
KRUŠIK 2004 SENJAK 2 0 1
RADNIČKI GATE COMP SENJAK 1 MAG ALATI PLAMEN 0 0
DEČACI SA PEĆINE 2 DEČACI SA PEĆINE 1 0 5
FOTO MILANOVIĆ KRUŠIK 2004 0 2
RADNIČKI ELKOTIM RADNIČKI 2 0 1
SENJAK 1 MAG ALATI PLAMEN DEČACI SA PEĆINE 2 2 0
ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA RADNIČKI GATE COMP 0 7
KRUŠIK 2004 RADNIČKI ELKOTIM 1 1
SENJAK 2 FOTO MILANOVIĆ     p.p.f 3 0
DEČACI SA PEĆINE 2 ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA 2 0
DEČACI SA PEĆINE 1 SENJAK 1 MAG ALATI PLAMEN 1 0

 

RADNIČKI 2 DEČACI SA PEĆINE 2      pen 2:1 0 0
RADNIČKI ELKOTIM RADNIČKI GATE COMP 0 1
SENJAK 2 SENJAK 1 MAG ALATI PLAMEN 1 2
KRUŠIK 2004 DEČACI SA PEĆINE 1 1 3

 

RADNIČKI 2 RADNIČKI GATE COMP 0 2
SENJAK 1 MAG ALATI PLAMEN DEČACI SA PEĆINE 1 1 2

 

III MESTO RADNIČKI 2 SENJAK 1 MAG ALATI PLAMEN 0 1
FINALE RADNIČKI GATE COMP DEČACI SA PEĆINE 1 3 0

 

POLETARCI 2005

I GRUPA II GRUPA
SENJAK SERVIS MEDŽIK RADNIČKI FOTO STUDIO EMREKOVIĆ
RADNIČKI TOP TEHNIKA OFK OSEČINA 5
DEČACI SA PEĆINE 1 SENJAK 2 LORD
KRUŠIK 2005 DEČACI SA PEĆINE 
 
SENJAK SERVIS MEDŽIK KRUŠIK 2005 0 3
RADNIČKI TOP TEHNIKA DEČACI SA PEĆINE 1 0 2
KRUŠIK 2005 DEČACI SA PEĆINE 1 2
DEČACI SA PEĆINE 1 RADNIČKI TOP TEHNIKA 6 1
RADNIČKI TOP TEHNIKA KRUŠIK 2005 0 1
DEČACI SA PEĆINE 1 SENJAK SERVIS MEDŽIK 0 0
RADNIČKI FOTO STUDIO EMREKOVIĆ DEČACI SA PEĆINE  1 0
OFK OSEČINA 5 SENJAK 2 LORD 1 0
DEČACI SA PEĆINE  SENJAK 2 LORD 0 2
RADNIČKI FOTO STUDIO EMREKOVIĆ OFK OSEČINA 5 1 0
OFK OSEČINA 5 DEČACI SA PEĆINE  0 0
SENJAK 2 LORD RADNIČKI FOTO STUDIO EMREKOVIĆ 1 3

 

DEČACI SA PEĆINE 1 OFK OSEČINA 5 1 0
RADNIČKI FOTO STUDIO EMREKOVIĆ KRUŠIK 2005 2 0

 

III MESTO OFK OSEČINA 5 KRUŠIK 2005 0 1
FINALE DEČACI SA PEĆINE  RADNIČKI FOTO STUDIO EMREKOVIĆ  pen 3:2 0 0

 

PAČIĆI

I GRUPA II GRUPA
SENJAK 3 MAG ALATI PLAMEN SENJAK 2 STARI GRAD
RADNIČKI KRUŠIK TP KEZUN 2011
SENJAK 4 TAXI KULA DEČACI SA PEĆINE
OFK OSEČINA 6 SENJAK 1 PAPILON
  SENJAK 5 INDUSTROMETAL
 
SENJAK 3 MAG ALATI PLAMEN OFK OSEČINA 6 0 4
RADNIČKI SENJAK 4 TAXI KULA 7 0
OFK OSEČINA 6 SENJAK 4 TAXI KULA 4 0
SENJAK 3 MAG ALATI PLAMEN RADNIČKI 0 4
RADNIČKI OFK OSEČINA 6 4 0
SENJAK 4 TAXI KULA SENJAK 3 MAG ALATI PLAMEN 3 1
KRUŠIK TP KEZUN 2011 SENJAK 5 INDUSTROMETAL 3 0
DEČACI SA PEĆINE SENJAK 1 PAPILON 2 0
SENJAK 5 INDUSTROMETAL DEČACI SA PEĆINE 0 3
SENJAK 2 STARI GRAD KRUŠIK TP KEZUN 2011 0 3
DEČACI SA PEĆINE SENJAK 2 STARI GRAD 4 0
SENJAK 1 PAPILON SENJAK 5 INDUSTROMETAL 2 0
SENJAK 2 STARI GRAD SENJAK 1 PAPILON 0 2
KRUŠIK TP KEZUN 2011 DEČACI SA PEĆINE 1 2
SENJAK 1 PAPILON KRUŠIK TP KEZUN 2011 1 0
SENJAK 5 INDUSTROMETAL SENJAK 2 STARI GRAD 0 1

 

RADNIČKI SENJAK 1 PAPILON 0 2
DEČACI SA PEĆINE OFK OSEČINA 6 2 0

 

III MESTO RADNIČKI OFK OSEČINA 6 1 0
FINALE SENJAK 1 PAPILON DEČACI SA PEĆINE 0 2