SUPER LIGA

I GRUPA II GRUPA
AGRARIA CAMPO GALAKTIKOSI ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA
ZIPA DELUX PET SHOP ZOO SVET
ZIPA GIGATRON IGRAONICA VUK TEŠNJAR
VIDRAK AUTO PLAC DM VALJEVO
FIMA SISTEM MIONICA KOMAS VESIĆ

 

ZIPA DELUX FIMA SISTEM MIONICA 1 0
ZIPA GIGATRON VIDRAK 1 1
PET SHOP ZOO SVET KOMAS VESIĆ 2 1
IGRAONICA VUK TEŠNJAR AUTO PLAC DM VALJEVO 0 4
FIMA SISTEM MIONICA ZIPA GIGATRON 1 7
AGRARIA CAMPO GALAKTIKOSI ZIPA DELUX   PPF 0 3
ZIPA GIGATRON AGRARIA CAMPO GALAKTIKOSI 2 2
VIDRAK FIMA SISTEM MIONICA    PPF 3 0
KOMAS VESIĆ IGRAONICA VUK TEŠNJAR 3 3
ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA PET SHOP ZOO SVET 0 0
AGRARIA CAMPO GALAKTIKOSI VIDRAK 3 2
ZIPA DELUX ZIPA GIGATRON 0 3
IGRAONICA VUK TEŠNJAR ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA 1 3
AUTO PLAC DM VALJEVO KOMAS VESIĆ 4 3
VIDRAK ZIPA DELUX 1 2
FIMA SISTEM MIONICA AGRARIA CAMPO GALAKTIKOSI  PPF 0 3
ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA AUTO PLAC DM VALJEVO 3 1
PET SHOP ZOO SVET IGRAONICA VUK TEŠNJAR 5 0
AUTO PLAC DM VALJEVO PET SHOP ZOO SVET 5 4
KOMAS VESIĆ ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA 1 1

 

ZIPA DELUX KOMAS VESIĆ 1 0
AGRARIA CAMPO GALAKTIKOSI ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA 0 1
VIDRAK AUTO PLAC DM VALJEVO  pen(1:3) 2 2
ZIPA GIGATRON PET SHOP ZOO SVET    pen(1:3) 1 1

 

III MESTO ZIPA DELUX PET SHOP ZOO SVET 4 2
FINALE ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA AUTO PLAC DM VALJEVO 0 0

 

GRADSKA LIGA

I GRUPA II GRUPA
ČIVIJAŠI ŠABAC DUO MIT
AUTO PLAC DM VALJEVO DR. ZA DUŠU MIONICA LATKOVIĆ
VIN 014 INTERNACIONAL ŠPED
JEŠIĆEVI MOMCI MIONICA PEKARA MILENCE
III GRUPA IV GRUPA
PEKARA BRAVO MAX MONTEVIDEO TEŠNJAR CAS
TRI PALME ZA DVE BITANGE I RIBICU PIVNICA GOLOS   
ELKO TIM SLATKO SRCE BIP METAL   
PIN ELEKTRO KRČMA KOD JEZDE PIVNICA NOSTALGIJA OSEČINA
V GRUPA VI GRUPA
LORD NM FIMA SISTEM MIONICA
POSLASTIČARNICA RIM MLADOST RUSIJA
VA PAK TURBO SERVIS RASULIC BUTIK SPORT FASHION
ODRI PRINT ILIJA KOP
VII GRUPA VIII GRUPA
KMF RB TOP TIM
IGRAONICA VUK TEŠNJAR MIO DŽIP MIONICA
JUNIOR NOVO NASELJE OFK POVLEN
192 KAFE VAGON

 

ČIVIJAŠI ŠABAC JEŠIĆEVI MOMCI MIONICA 0 1
AUTO PLAC DM VALJEVO VIN 014 3 1
DUO MIT PEKARA MILENCE 2 1
DR. ZA DUŠU MIONICA LATKOVIĆ INTERNACIONAL ŠPED 2 0
PEKARA BRAVO MAX PIN ELEKTRO KRČMA KOD JEZDE 4 1
TRI PALME ZA DVE BITANGE I RIBICU ELKO TIM SLATKO SRCE 2 1
MONTEVIDEO TEŠNJAR CAS PIVNICA NOSTALGIJA OSEČINA 1 2
PIVNICA GOLOS  BIP METAL    1 0
LORD NM ODRI PRINT 2 0
POSLASTIČARNICA RIM VA PAK 1 3
FIMA SISTEM MIONICA ILIJA KOP 1 1
MLADOST RUSIJA TURBO SERVIS RASULIC BUTIK SPORT FASHION 2 2
KMF RB 192 2 3
IGRAONICA VUK TEŠNJAR JUNIOR NOVO NASELJE 2 2
TOP TIM KAFE VAGON 1 3
MIO DŽIP MIONICA OFK POVLEN 0 4
JEŠIČEVI MOMCI MIONICA VIN 014 4 0
ČIVIJAŠI ŠABAC AUTO PLAC DM VALJEVO      PPF 0 3
PEKARA MILECE INTERNATIONAL ŠPED 4 1
DUO MIT DR. ZA DUŠU MIONICA LATKOVIĆ 3 2
PIN ELEKTRO KRČMA KOD JEZDE ELKO TIM SLATKO SRCE    
PEKARA BRAVO MAX TRI PALME ZA DVE BITANGE I RIBICU 1 1
PIVNICA NOSTALGIJA OSEČINA BIP METAL 1 0
MONTEVIDEO TEŠNJAR CAS PIVNICA GOLOS 1 0
ODRI PRINT VA PAK 1 1
LORD NM POSLASTIČARNICA RIM 7 2
ILIJA KOP TURBO SERVIS RASULIC BUTIK SPORT FASHION 4 2
FIMA SISTEM MIONICA MLADOST RUSIJA 0 4
192 JUNIOR NOVO NASELJE 1 2
KMF RB IGRAONICA VUK TEŠNJAR 3 0
KAFE VAGON OFK POVLEN 1 3
TOP TIM MIO DZIP MIONICA 0 4
AUTO PLAC DM VALJEVO JEŠIĆEVI MOMCI MIONICA 0 0
VIN 014 ČIVIJAŠI ŠABAC   PPF 3 0
DR. ZA DUŠU MIONICA LATKOVIĆ PEKARA MILENCE 2 1
INTERNATIONAL ŠPED DUO MIT 1 7
TRI PALME ZA DVE BITANGE I RIBICU PIN ELEKTRO 0 2
ELKO TIM SLATKO SRCE PEKARA BRAVO MAX 2 4
PIVNICA GOLOS PIVNICA NOSTOLGIJA OSEČINA 1 2
BIP METAL VALJEVO MONTEVIDEO TEŠNJAR CAS 2 4
POSLASTIČARNICA RIM ODRI PRINT 1 3
VA PAK LORD NM 0 0
MLADOST RUSIJA ILIJA KOP 2 2
TURBO SERVIS RASULIC BUTIK SPORT FASHION FIMA SISTEM MIONICA 4 0
IGRAONICA VUK TEŠNJAR 192 1 1
JUNIOR NOVO NASELJE KMF RB 2 1
MIO DZIP MIONICA KAFE VAGON 1 5
OFK POVLEN TOP TIM 3 0

 

AUTO PLAC DM VALJEVO KAFE VAGON 0 4
DUO MIT 192 1 1
PEKARA BRAVO MAX MLADOST RUSIJA 2 4
PIVNICA NOSTALGIJA OSEČINA VA PAK  4 1
LORD NM MONTEVIDEO TEŠNJAR CAS PEN (3:4) 1 1
ILIJA KOP PIN ELEKTRO 2 1
JUNIOR NOVO NASELJE DR. ZA DUŠU MIONICA LATKOVIĆ 2 1
OFK POVLEN JEŠIĆEVI MOMCI MIONICA 0 1

 

KAFE VAGON DUO MIT 3 1
MLADOST RUSIJA PIVNICA NOSTALGIJA OSEČINA   PEN(2:1) 1 1
MONTEVIDEO TEŠNJAR CAS ILIJA KOP   PEN(1:2) 3 3
JUNIOR NOVO NASELJE JEŠIĆEVI MOMCI MIONICA   PEN(1:3) 0 0

 

III MESTO MLADOST RUSIJA JEŠIĆEVI MOMCI MIONICA  PEN 2:4 2 2
FINALE KAFE VAGON ILIJA KOP 0 3

 

OMLADINCI

I GRUPA II GRUPA
STARI DRUGARI MIČELINI
OSAKA CITY SLICE X BRAND
CANE COMPANY DEKS PLAST VALJEVO
POLJOPRIVREDNA ŠKOLA VALJEVO TEAM PWL
III GRUPA IV GRUPA
PARFIMERIJA MAJA JADAR PAK
AGROS 05 ENTERIJER
MALI LIVORNO BENEFIT OSEČINA
RIO EUROPEK MEDI-VA

 

STARI DRUGARI POLJOPRIVREDNA ŠKOLA 2 1
OSAKA CITY CANE COMPANY 6 0
MIČELINI TEAM PWL 1 0
SLICE X BRAND DEKS PLAST VALJEVO 2 5
PARFIMERIJA MAJA RIO EUROPEK 0 4
AGROS 05 MALI LIVORNO 0 4
JADAR PAK MEDI-VA 1 2
ENTERIJER BENEFIT OSEČINA 0 3
POLJOPRIVREDNA ŠKOLA CANE COMPANY 3 4
STARI DRUGARI OSAKA CITY 2 1
TEAM PWL DEKS PLAST VALJEVO 0 2
MIČELINI SLICE X BRAND 3 0
RIO EUROPEK MALI LIVORNO 2 2
PARFIMERIJA MAJA AGROS 05 7 4
MEDI-VA BENEFIT OSEČINA 4 1
JADAR PAK ENTERIJER 1 2
OSAKA CITY POLJOPRIVREDNA ŠKOLA 7 0
CANE COMPANY STARI DRUGARI 1 2
SLICE X BRAND TEAM PWL 2 4
DEKS PLAST VALJEVO MIČELINI 0 0
AGROS 05 RIO EUROPEK 1 2
MALI LIVORNO PARFIMERIJA MAJA 5 1
ENTERIJER MEDI VA 0 1
BENEFIT OSEČINA JADAR PAK 5 1

 

STARI DRUGARI BENEFIT OSEČINA 0 3
DEKS PLAST VALJEVO RIO EUROPEK 2 0
MALI LIVORNO MIČELINI 0 1
MEDI VA CANE COMPANY 1 0

 

III FINALE BENEFIT OSEČINA MIČELINI 0 0
FINALE DEKS PLAST VALJEVO MEDI VA 3 1

 

KADETI

I GRUPA II GRUPA
RADNIČKI SPORT SHOP SS
METALNA BAVAK BK MIONICA
NIK FIL OSAKA DRUGARI
ODRI PRINT CVEĆARA IRIS
III GRUPA IV GRUPA
MOJA KAFANA ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA
AUTO PLAC DM VALJEVO TEHNIČKI PREGLED TDG AUTO
SINGIDUNUM SENJAK FISKAL
ORTODOKSI RPC
  OSAKA OSEČINA

 

RADNIČKI ODRI PRINT 3 0
METALNA NIK FIL 5 1
SPORT SHOP SS CVEĆARA IRIS 1 3
BAVAK BK MIONICA OSAKA DRUGARI 1 0
MOJA KAFANA ORTODOKSI 6 0
AUTO PLAC DM VALJEVO SINGIDUNUM 2 0
TEHNIČKI PREGLED TDG AUTO OSAKA OSEČINA 0 1
SENJAK FISKAL RPC 1 1
ODRI PRINT NIK FIL 6 1
RADNIČKI METALNA 1 0
CVEĆARA IRIS OSAKA DRUGARI 3 0
SPORT SHOP SS BAVAS BK MIONICA 0 1
ORTODOKSI SINGIDUNUM 0 3
MOJA KAFANA AUTO PLAC DM VALJEVO 2 0
OSAKA OSEČINA SENJAK FISKAL 1 1
ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA TEHNIČKI PREGLED TDG AUTO 2 5
SENJAK FISKAL ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA 8 1
RPC OSAKA OSEČINA 1 1
METALNA ODRI PRINT 1 3
NIK FIL RADNIČKI 2 2
BAVAK BK MIONICA CVEĆARA IRIS 3 1
OSAKA DRUGARI SPORT SHOP SS 1 1
ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA RPC         PPF 0 3
TEHNIČKI PREGLED TDG AUTO SENJAK FISKAL 2 0
AUTO PLAC DM VALJEVO ORTODOKSI 2 0
SINGIDUNUM MOJA KAFANA 1 0
RPC TEHNIČKI PREGLED TDG AUTO 0 1
OSAKA OSEČINA ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA PPF 3 0

 

RADNIČKI SENJAK FISKAL 1 3
BAVAK BK MIONICA AUTO PLAC DM VALJEVO 1 2
MOJA KAFANA CVEĆARA IRIS 7 0
TEHNIČKI PREGLED TDG AUTO ODRI PRINT 3 0

 

III MESTO AUTO PLAC DM VALJEVO MOJA KAFANA 3 2
FINALE SENJAK FISKAL TEHNIČKI PREGLED TDG  PEN 1:3 0 0

 

PIONIRI

I GRUPA II GRUPA
PODGORAC METAL SENJAK MOMCI IZ ŠESTE
ZU GAVRING APOTEKA ŠAMPION
RADNIČKI SPORT CAFE OFK OSEČINA 02
III GRUPA IV GRUPA
OTPISANI MOTO IMPEKS OFK OSEČINA 01
MZ SEDLARI AUTOTRANSPORT
BUDUĆNOST KRUŠIK 03 ZGODNI A NEZGODNI
  RADNIČKI EUROPROM

 

PODGORAC METAL SENJAK ZU GAVRING APOTEKA 2 0
MOMCI IZ ŠESTE ŠAMPION 0 0
OTPISANI MOTO IMPEKS MZ SEDLARI                       PPF 3 0
ZU GAVRING APOTEKA RADNIČKI SPORT CAFE 1 0
ŠAMPION OFK OSEČINA 02 0 0
MZ SEDLARI BUDUĆNOST KRUŠIK 03  ppf 0 3
PODGORAC METAL SENJAK RADNIČKI SPORT CAFE 4 1
MOMCI IZ ŠESTE OFK OSEČINA 02 0 1
OTPISANI MOTO IMPEKS BUDUĆNOST KRUŠIK 03 0 1
OFK OSEČINA 01 RADNIČKI EUROPROM 0 2
AUTOTRANSPORT ZGODNI A NEZGODNI 3 1
RADNIČKI EUROPROM ZGODNI A NEZGODNI 1 1
OFK OSEČINA 01 AUTOTRANSPORT 0 1
AUTOTRANSPORT RADNIČKI EUROPROM 0 0
ZGODNI A NEZGODNI OFK OSEČINA 01 0 0

 

PODGORAC METAL SENJAK RADNIČKI EUROPROM 1 2
OFK OSEČINA 02 OTPISANI MOTO IMPEKS  pen 4:5 1 1
BUDUĆNOST KRUŠIK ŠAMPION 3 0
AUTOTRANSPORT ZU GAVRING APOTEKA 1 0

 

RADNIČKI EUROPROM OTPISANI MOTO IMPEKS   PEN(3:4) 0 0
BUDUĆNOST KRUŠIK AUTOTRANSPORT    PEN(3:2) 0 0
III MESTO RADNIČKI EUROPROM AUTOTRANSPORT  PEN 2:3 1 1
FINALE OTPISANI MOTO IMPEKS BUDUĆNOST KRUŠIK 0 5

 

PETLIĆI 03

I GRUPA II GRUPA
SENJAK 2 TEHNOPLAN LORD NM
ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA PEKARA DOMINO
SENJAK EDITA RADNIČKI MANDA MOBILE
BUDUĆNOST KRUŠIK AGRO MARKET RADNIČKI HOTEL OMNI
BUDUĆNOST KRUŠIK TURNBO SERVIS RASULIĆ OFK OSEČINA 03

 

ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA BUDUĆNOST KRUŠIK TURNBO SERVIS RASULIĆ 0 12
SENJAK EDITA BUDUĆNOST KRUŠIK AGRO MARKET 2 0
PEKARA DOMINO OFK OSEČINA 03 0 1
RADNIČKI MANDA MOBILE RADNIČKI HOTEL OMNI 1 2
BUDUĆNOST KRUŠIK TURBO SERVIS RASULIĆ SENJAK EDITA 2 0
SENJAK 2 TEHNOPLAN ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA  ppf 3 0
OFK OSEČINA 03 RADNIČKI MANDA MOBILE 0 0
LORD NM PEKARA DOMINO 0 0
SENJAK EDITA SENJAK 2 TEHNOPLAN 2 0
BUDUĆNOST KRUŠIK AGRO MARKET BUDUĆNOST KRUŠIK TURBO SERVIS RASULIĆ 1 4
RADNIČKI MANDA MOBILE LORD NM 0 1
RADNIČKI HOTEL OMNI OFK OSEČINA 03 0 1
SENJAK 2 TEHNOPLAN BUDUĆNOST KRUŠIK AGRO MARKET 0 1
ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA SENJAK EDITA       PPF 0 3
LORD NM RADNIČKI HOTEL OMNI 0 1
PEKARA DOMINO RADNIČKI MANDA MOBILE 1 1
BUDUĆNOST KRUŠIK AGRO MARKET ĐORĐE BODINOVIĆ RADUŠA  ppf 3 0
BUDUĆNOST KRUŠIK TURBO SERVIS RASULIĆ SENJAK 2 TEHNOPLAN 4 0
RADNIČKI HOTEL OMNI PEKARA DOMINO 0 2
OFK OSEČINA 03 LORD NM 2 0

 

BUDUĆNOST KRUŠIK TURBO SERVIS RASULIĆ OFK OSEČINA 03 2 0
RADNIČKI HOTEL OMNI SENJAK EDITA 0 1

 

PETLIĆI 04

I GRUPA II GRUPA
RADNIČKI GATE COMP DECORATIVE LINE
SENJAK MAG ALATI PLAMEN BUDUĆNOST KRUŠIK XXL
SENJAK EDITA AUTO PLAC DM VALJEVO
BUDUĆNOST KRUŠIK 2004 RADNIČKI 5
  RADNIČKI ELKO TIM

 

RADNIČKI GATE COMP BUDUĆNOST KRUŠIK 2004 5 1
SENJAK MAG ALATI PLAMEN SENJAK EDITA 2 0
BUDUĆNOST KRUŠIK XXL RADNIČKI ELKO TIM 0 1
AUTO PLAC DM VALJEVO RADNIČKI 5 1 3
BUDUĆNOST KRUŠIK 2004 SENJAK EDITA 0 0
RADNIČKI GATE COMP SENJAK MAG ALATI PLAMEN 0 1
RADNIČKI ELKO TIM AUTO PLAC DM VALJEVO 0 1
DECORATIVE LINE BUDUĆNOST KRUŠIK XXL 0 1
SENJAK MAG ALATI PLAMEN BUDUĆNOST KRUŠIK 2004 7 0
SENJAK EDITA RADNIČKI GATE COMP 0 0
AUTO PLAC DM VALJEVO DECORATIVE LINE 0 1
RADNIČKI 5 RADNIČKI ELKO TIM 2 0
DECORATIVE LINE RADNIČKI 5 2 1
BUDUĆNOST KRUŠIK XXL AUTO PLAC DM VALJEVO 2 0
RADNIČKI 5 BUDUĆNOST KRUŠIK XXL 0 1
RADNIČKI ELKO TIM DECORATIVE LINE 1 2

 

SENJAK MAG ALATI PLAMEN DECORATIVE LINE 2 0
BUDUĆNOST KRUŠIK XXL RADNIČKI GATE COMP 0 1

 

POLETARCI 05

I GRUPA II GRUPA
OFK OSEČINA 05 RADNIČKI MOLER
BUDUĆNOST KRUŠIK RADNIČKI FOTO STUDIO EMREKOVIĆ
DEČACI SA PEĆINE SENJAK BELA TEHNIKA LORD
SENJAK 1 MAGIC SERVIS  

 

OFK OSEČINA 05 SENJAK 1 MAGIC SERVIS 0 2
BUDUĆNOST KRUŠIK DEČACI SA PEĆINE 0 1
SENJAK 1 MAGIC SERVIS DEČACI SA PEĆINE 2 2
OFK OSEČINA 05 BUDUĆNOST KRUŠIK 1 3
BUDUĆNOST KRUŠIK SENJAK 1 MAGIC SERVIS 0 0
DEČACI SA PEĆINE OFK OSEČINA 05 2 0
RADNIČKI MOLER RADNIČKI FOTO STUDIO EMREKOVIĆ 0 0
RADNIČKI FOTO STUDIO EMREKOVIĆ SENJAK BELA TEHNIKA LORD 4 0
RADNIČKI MOLER SENJAK BELA TEHNIKA LORD 1 1

 

DEČACI SA PEĆINE RADNIČKI MOLER 1 0
RADNIČKI FOTO STUDIO EMREKOVIĆ SENJAK 1 MAGIC SERVIS 2 0

 

POLETARCI 06

I GRUPA II GRUPA
BUDUĆNOST KRUŠIK 1 OFK OSEČINA 06
DEČACI SA PEĆINE SENJAK 3 WOO DMASTER
RADNIČKI BON ŠANS SENJAK 1 AS KOVAČEVIĆ
SENJAK 2 ZR METALOKOZMETIKA BUDUĆNOST KRUŠIK 2

 

BUDUĆNOST KRUŠIK SENJAK 2 ZR METALOKOZMETIKA 3 1
DEČACI SA PEĆINE RADNIČKI BON ŠANS 1 1
OFK OSEČINA 06 BUDUĆNOST KRUŠIK 2 0 1
SENJAK 3 WOO DMASTER SENJAK 1 AS KOVAČEVIĆ 0 5
SENJAK 2 ZR METALOKOZMETIKA RADNIČKI BON ŠANS 0 7
BUDUĆNOST KRUŠIK 1 DEČACI SA PEĆINE 1 0
BUDUĆNOST KRUŠIK 2 SENJAK 1 AS KOVAČEVIĆ 0 3
OFK OSEČINA 06 SENJAK 3 WOO DMASTER 4 0
SENJAK 3 WOOD MASTER BUDUĆNOST KRUŠIK 2 1 0
SENJAK 1 AS KOVAČEVIĆ OFK OSEČINA 06 4 0

 

RADNIČKI BON ŠANS OFK OSEČINA 06 7 0
SENJAK 1 AS KOVAČEVIĆ BUDUĆNOST KRUŠIK 1 0 1

 

III MESTO        
FINALE        

 

PAČIĆI 07

I GRUPA II GRUPA
RUŠKA RADNIČKI
OFK OSEČINA 08 SENJAK 6 INDUSTROMETAL
DABAR RADNIČKI MONTEVIDEO TEŠNJAR
SENJAK 5 WOODPECKER SENJAK 4 OBUĆARSKA RADNJA
III GRUPA IV GUPA
SENJAK 3 KAFE EL PUNTO SENJAK 2 KAFE PAPILON
FRIZERSKI SALON MMS 03 TEHNIČKI PREGLED KEZUN
SENJAK 7 RADNIČKI SPORT KAFE
SENJAK 1 STARI GRAD OFK OSEČINA 07

 

RUŠKA SENJAK 5 WOODPECKER 0 6
OFK OSEČINA 08 DABAR 0 1
RADNIČKI SENJAK 4 OBUĆARSKA RADNJA 1 2
SENJAK 6 INDUSTROMETAL RADNIČKI MONTEVIDEO TEŠNJAR 3 1
SENJAK 3 KAFE EL PUNTO SENJAK 1 STARI GRAD 0 8
FRIZERSKI SALON MMS 03 SENJAK 7 0 1
SENJAK 2 KAFE PAPILON OFK OSEČINA 07 3 1
TEHNIČKI PREGLED KEZUN RADNIČKI SPORT KAFE 2 0
SENJAK 5 WOODPECKER DABAR 3 0
RUŠKA OFK OSEČINA 08 4 0
SENJAK 4 OBUĆARSKA RADNJA RADNIČKI MONTEVIDEO TEŠNJAR 1 2
RADNIČKI SENJAK 6 INDUSTROMETAL 0 6
SENJAK 1 STARI GRAD SENJAK 7 7 0
SENJAK 3 KAFE EL PUNTO FRIZERSKI SALON MMS 03 1 0
SENJAK 2 KAFE PAPILON TEHNIČKI PREGLED KEZUN 0 1
OFK OSEČINA 07 RADNIČKI SPORT KAFE 4 0
OFK OSEČINA 08 SENJAK 5 WOODPECKER 0 8
DABAR RUŠKA 1 2
SENJAK 6 INDUSTROMETAL SENJAK 4 OBUĆARSKA RADNJA 3 1
RADNIČKI MONTEVIDEO TEŠNJAR RADNIČKI 9 0
FRIZERSKI SALON MMS 03 SENJAK 1 STARI GRAD 0 4
SENJAK 7 SENJAK 3 KAFE EL PUNTO 3 0
TEHNIČKI PREGLED KEZUN OFK OSEČINA 07 0 0
RADNIČKI SPORT KAFE SENJAK 2 KAFE PAPILON 1 1

 

SENJAK 5 WOODPECKER OFK OSEČINA 07 3 0
SENJAK 6 INDUSTROMETAL SENJAK 7 1 0
SENJAK 1 STARI GRAD RADNIČKI MONTEVIDEO TEŠNJAR 3 0
TEHNIČKI PREGLED KEZUN RUŠKA 1 0

 

SENJAK 5 WOODPECKER SENJAK 6 INDUSTROMETAL 1 0
SENJAK 1 STARI GRAD TEHNIČKI PREGLED KEZUN 1 0

 

III MESTO SENJAK 6 INDUSTROMETAL TEHNIČKI PREGLED KEZUN   pen(2:3) 1 1
FINALE SENJAK 5 WOODPECKER SENJAK 1 STARI GRAD 1 2

 

VETERANI

INDIREKT GASPROM VIDRAK 1 1
RADNIČKI VATROGASCI 0 1
VIDRAK BOLNICA 1 2
VATROGASCI AUTO PLAC DM  VALJEVO 0 0
INDIREKT GASPROM BOLNICA 0 3
RADNIČKI AUTO PLAC DM VALJEVO 0 1

 

BOLNICA AUTO PLAC DM VALJEVO 1 0
INDIREKT GASPROM VATROGASCI 0 1

 

III MESTO AUTO PLAC DM VALJEVO INDIREKT GASPROM 5 0
FINALE BOLNICA VATROGASCI 4 0